LICZNIK ODWIEDZIN

Liczba wejść na stronę 13720

Ośrodek transferu Wiedzy i Innowacji w imieniu naszego partnera Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa do uczestnictwa w seminarium informacyjnym „Vademecum rynków zagranicznych - Finlandia” - 24.05.2016r. (wtorek), Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej ul. Zwierzyniecka 16, Białystok

Celem spotkania jest zaprezentowanie możliwości współpracy biznesowej i naukowej z rynkiem fińskim. Przekazane w trakcie spotkania doświadczenia staną się bez wątpienia impulsem do rozwoju i wzajemnej współpracy biznesu polskiego i fińskiego. Przedstawiona zostanie specyfika prowadzenia biznesu w Finlandii, uwarunkowania prawne, ekonomiczne, możliwości inwestowania oraz „kultura” prowadzenia biznesu. Uczestnicy otrzymają oferty współpracy kooperacyjnej firm fińskich.

Spotkanie poprowadzi Pan Waldemar Ślefarski – ekspert z dziedziny rynku fińskiego, doradca w zakresie rynków nordyckich, autor opracowań poświęconych prowadzeniu biznesu oraz na temat regulacji prawnych i podatkowych w Finlandii i Szwecji.  Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Seminarium organizowane jest w ramach projektu „Enterprise Europe Network Wsparcie dla biznesu w zasięgu ręki” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Tutaj znajdą Państwo Program oraz kartę zgłoszenia na Vademecum.  Kartę zgłoszenia na seminarium proszę przesłać faksem na numer (085) 742 00 44, pocztą na adres PFRR lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20.05.2016 r. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

O NAS

Celem Ośrodka Transferu Wiedzy i Innowacji jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą na własny rozrachunek. Znajdziecie tutaj Państwo w jednym miejscu ofertę naszego Ośrodka w zakresie instrumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

Znajdź nas pod adresem

ul. Tadeusza Kościuszki 62,
16-400 Suwałki
woj. podlaskie, Polska

Lub zadzwoń

Telefon: 0048 87 565 13 86