LICZNIK ODWIEDZIN

Liczba wejść na stronę 16325

 

 

PROJEKT ,,OPEN" - To nieoprocentowane pożyczki na kształcenie ustawiczne osób dorosłych. Pożyczkobiorcy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z ich udzieleniem. Pożyczki mogą zostać wykorzystane na podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji w placówkach edukacyjnych Polski i krajów Unii Europejskiej. Ośrodek Transferu Wiedzy i Innowacji służy Państwu pomocą i doradztwem podczas całego procesu składania wniosku o pożyczkę.

 

KLIKNIJ I SPRAWDŹ OFERTĘ A MY POMOŻEMY CI Z WYPEŁNIENIEM WNIOSKU

Strona internetowa: www.open.frp.pl

 

 

 

 

PREFERENCYJNE POŻYCZKI DLA PODMIOTÓW EKONOMII SPOŁECZNEJ - zadaniem Ośrodka Transferu Wiedzy i Innowacji jest udzielenie konsultacji i pomocy przy składaniu wniosku o pożyczkę przeznaczoną są na finansowanie rozpoczęcia działalności bądź na cele związane z kontynuacją działalności Podmiotów Ekonomii Społecznej. 

 

KLIKNIJ I SPRAWDŹ OFERTĘ A MY POMOŻEMY CI Z WYPEŁNIENIEM WNIOSKU

Strona internetowa: www.pozyczkipes.frp.pl

 

 

 

 

POŻYCZKA NA INWESTYCJE ROZWOJOWE - Pożyczka na Inwestycje Rozwojowe to instrument inżynierii finansowej uruchomiony przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach. Celem instrumentu finansowego jest finansowanie przedsięwzięć rozwojowych w sektorze usług i sektorze produkcyjnym, a także inwestycji dotyczących zastosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w przedsiębiorstwach bez ograniczeń branżowych, realizowanych na terenie województwa podlaskiego.

 

Strona internetowa: www.rozwojowa.frp.pl

 

 

 

 

FUNDUSZ ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - Fundusz Rozwoju Przedsiębiorczości jest jednym z instrumentów inżynierii finansowej i wspiera przedsiębiorców od 1996 roku. Oferta Funduszu skierowana jest przede wszystkim do osób poszukujących źródeł finansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej i podmiotów gospodarczych we wczesnym stadium rozwoju, w tym również do podmiotów ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, przedsiębiorstw społecznych).

 

Strona internetowa: www.fundusz.frp.pl/

O NAS

Celem Ośrodka Transferu Wiedzy i Innowacji jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą na własny rozrachunek. Znajdziecie tutaj Państwo w jednym miejscu ofertę naszego Ośrodka w zakresie instrumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

Znajdź nas pod adresem

ul. Tadeusza Kościuszki 62,
16-400 Suwałki
woj. podlaskie, Polska

Lub zadzwoń

Telefon: 0048 87 565 13 86