LICZNIK ODWIEDZIN

Liczba wejść na stronę 13720

Uprzejmie informujemy, że 2 czerwca br. w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego, przy ul. Miodowej 14 w Warszawie, odbędzie się konferencja „Finanse przedsiębiorstwa rodzinnego. Dywersyfikacja źródeł finansowania w kontekście pozyskiwania środków na innowacje w perspektywie 2014-2020”.

Głównym celem wydarzenia jest wymiana poglądów i doświadczeń oraz prezentacja praktycznych wskazówek wynikających z badań naukowych dotyczących finansowania działalności przedsiębiorstwa rodzinnego, a w szczególności pozyskiwania środków na wdrażanie innowacji. Organizatorzy: Zakład Przedsiębiorstwa Rodzinnego, Instytut Przedsiębiorstwa SGH w Warszawie, Mazowiecka Izba Rzemiosła i
Przedsiębiorczości. Partnerzy: Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Związek Rzemiosła Polskiego. Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Rejestracja pod linkiem:
http://www.fund.org.pl/redir,index?wiecej=4836&wiecej_news=1 

O NAS

Celem Ośrodka Transferu Wiedzy i Innowacji jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą na własny rozrachunek. Znajdziecie tutaj Państwo w jednym miejscu ofertę naszego Ośrodka w zakresie instrumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

Znajdź nas pod adresem

ul. Tadeusza Kościuszki 62,
16-400 Suwałki
woj. podlaskie, Polska

Lub zadzwoń

Telefon: 0048 87 565 13 86