LICZNIK ODWIEDZIN

Liczba wejść na stronę 13720

W dniu 3 listopada 2017 roku, w Suwałkach, odbyła się konferencja zorganizowana przez Suwalską Specjalną Strefę Ekonomiczną pt. „Wsparcie przedsiębiorców w latach 2017-2020”, w której udział wzięli przedstawiciele Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach:

Swoją obecnością zaszczycili zebranych Pan Jerzy Kwieciński, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Pan Jarosław Zieliński, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej. W konferencji wziął udział również Pan Bohdan Paszkowski, Wojewoda Podlaski. Konferencja zgromadziła przedsiębiorców, zarówno tych prowadzących działalność gospodarczą na obszarze Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, jak i spoza Strefy, przedstawicieli władz samorządowych oraz innych instytucji współpracujących z Suwalską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Aktualnie, przeprowadzanych jest szereg zmian mających na celu lepsze wykorzystanie możliwości wsparcia przedsiębiorczości oraz inwestycji. Dlatego podczas konferencji poruszono wiele istotnych tematów m.in. o funduszach europejskich i krajowych. Pan Łukasz Małecki z Ministerstwa Rozwoju przedstawił możliwości pozyskania wsparcia w ramach programów operacyjnych: Inteligentny Rozwój, Polska Wschodnia, Regionalny Program Operacyjny. Kolejnym tematem były zmiany w funkcjonowaniu specjalnych stref ekonomicznych. Temat ten przybliżyła Pani Dyrektor Monika Dadacz. Informacje dotyczące programu grantowego Sieć Otwartych Innowacji przedstawił Pan Włodzimierz Pomierny z Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Po prezentacjach odbyła się dyskusja. Na pytania gości odpowiadali prelegenci oraz Pan Minister Jerzy Kwieciński.

Po konferencji Pan Minister Jerzy Kwieciński spotkał się również z przedstawicielami mediów lokalnych.

O NAS

Celem Ośrodka Transferu Wiedzy i Innowacji jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą na własny rozrachunek. Znajdziecie tutaj Państwo w jednym miejscu ofertę naszego Ośrodka w zakresie instrumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

Znajdź nas pod adresem

ul. Tadeusza Kościuszki 62,
16-400 Suwałki
woj. podlaskie, Polska

Lub zadzwoń

Telefon: 0048 87 565 13 86