LICZNIK ODWIEDZIN

Liczba wejść na stronę 14059

 

Zapraszamy do udziału w konferencji, na której zostaną zaprezentowane wyniki badania dotyczącego możliwości utworzenia w województwie podlaskim Doliny Rolniczej 4.0.

Dolina Rolnicza 4.0, wzorowana na Dolinie Krzemowej, największym ekosystemie innowacji technologicznych w USA, miałaby stać się głównym ośrodkiem kompetencji dla rozwoju naszej specjalizacji – nowoczesnego przemysłu rolno-spożywczego, opartego na rodzimym know-how. U jej założeń leży efektywna współpraca między przemysłami ściśle technologicznymi i rolnictwem w naszym regionie.

Samorząd województwa podlaskiego od dawna zastanawia się nad utworzeniem takiego ekosystemu innowacji rolno-spożywczej, opartego na możliwościach i potrzebach regionu. Badanie, przeprowadzone przez ekspertów na zlecenie Komisji Europejskiej, ma określić, jak ma wyglądać ten model i w jaki sposób powinien funkcjonować, by dać optymalne efekty rozwojowe.

Konferencja odbędzie się 25 lutego 2020 roku w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej przy ul. Zwierzynieckiej 16 w Białymstoku

 

 

 

 

Więcej informacji: Źródło

O NAS

Celem Ośrodka Transferu Wiedzy i Innowacji jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą na własny rozrachunek. Znajdziecie tutaj Państwo w jednym miejscu ofertę naszego Ośrodka w zakresie instrumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

Znajdź nas pod adresem

ul. Tadeusza Kościuszki 62,
16-400 Suwałki
woj. podlaskie, Polska

Lub zadzwoń

Telefon: 0048 87 565 13 86