W niedzielę 20 września mieliśmy przyjemność uczestniczyć oraz podzielić się naszymi działaniami w  w IX Podlaskich Targach Ekonomii Społecznej. Hasło tegorocznych Targów to "Jarmark Rozmaitości", które odbyły się na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku. My wraz z innymi Podmiotami Ekonomii Społecznej mieliśmy możliwość zaprezentowania swoich rękodzieł, podzielenia się doświadczeniami oraz przedstawienia naszych produktów i usług. Reprezentowaliśmy Warsztat Terapii Zajęciowej w Filipowie, Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej oraz Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach a wśród nas reprezentowali się m.in.: spółdzielnie socjalne, organizacje pozarządowe, przedsiębiorstwa społeczne oraz inne instytucje i organizacje wspierające ekonomię społeczną.

Mieszkańcy województwa podlaskiego mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą podmiotów ekonomii społecznej. Na stoiskach mogliśmy znaleźć rękodzieła wykonane przez pracowników przedsiębiorstw społecznych, które działają przede wszystkim w celach społecznych. Wspierając między innymi osoby z wykluczeniem społecznym. 
Dzięki targom udało nam się popularyzować trudny temat ekonomii społecznej łącząc to ze wspólną zabawą. 

 

   

 

O NAS

Celem Ośrodka Transferu Wiedzy i Innowacji jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą na własny rozrachunek. Znajdziecie tutaj Państwo w jednym miejscu ofertę naszego Ośrodka w zakresie instrumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!