Szanowni Przedsiębiorcy

Informujemy, iż Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach została wybrana przez Bank Gospodarstwa Krajowego w Warszawie na Pośrednika Finansowego, którego zadaniem będzie udzielanie Pożyczek Płynnościowych w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 na terenie województwa podlaskiego.

Nabór wniosków wznowiony zostanie w dniu 22.12.2020 o godzinie 12:00

Wnioski będzie można składać poprzez formularz rejestracyjny na stronie https://plynnosciowa.frp.pl

Na stronie https://plynnosciowa.frp.pl została umieszczona dokumentacja potrzebna do aplikowania o Pożyczkę Płynnościową POIR

drogą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub w siedzibie Pośrednika Finansowego: Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach, ul. Tadeusza Kościuszki 62, 16-400 Suwałki

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie: www.sme.frp.pl

O NAS

Celem Ośrodka Transferu Wiedzy i Innowacji jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą na własny rozrachunek. Znajdziecie tutaj Państwo w jednym miejscu ofertę naszego Ośrodka w zakresie instrumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!