LICZNIK ODWIEDZIN

Liczba wejść na stronę 13720

demo

Ośrodek Transferu Wiedzy i Innowacji w ramach cyklu Akademia Przedsiębiorczości zaprasza na seminarium "Wsparcie na starcie - dostępne formy wsparcia dla nowych podmiotów".

Seminarium odbędzie się 16 kwietnia 2015 r. (czwartek) w godz 10.00-12.00 w Suwałkach - w sali konferencyjnej Ośrodka Transferu Wiedzy i Innowacji (siedziba Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości, ul. Tadeusza Kościuszki 62).

Zapraszamy osoby zainteresowane rozpoczęciem działalności gospodarczej na własny rozrachunek (osoby pracujące, bezrobotne, studentów, emerytów, osoby nieaktywne zawodowo) z terenu Suwałk oraz Powiatu Suwalskiego zainteresowanych rozwojem własnej firmy.

W trakcie seminarium będą mogli Państwo uzyskać informacje o:

  • Administracyjno-prawne aspektach zakładania firmy
  • Obowiązkach firmy wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
  • Instrumentach wsparcia finansowego dla nowych podmiotów

Osoby zainteresowane udziałem w Seminarium prosimy o rejestrację poprzez wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Dodatkowych informacji udziela Pani Julia Kościuch - tel. 87 565 13 86, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

O NAS

Celem Ośrodka Transferu Wiedzy i Innowacji jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą na własny rozrachunek. Znajdziecie tutaj Państwo w jednym miejscu ofertę naszego Ośrodka w zakresie instrumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

Znajdź nas pod adresem

ul. Tadeusza Kościuszki 62,
16-400 Suwałki
woj. podlaskie, Polska

Lub zadzwoń

Telefon: 0048 87 565 13 86