LICZNIK ODWIEDZIN

Liczba wejść na stronę 13720

15 kwietnia w Ośrodku Transferu Wiedzy i Innowacji odbyło się kolejne seminarium organizowane w ramach autorskiego programu „Akademia Przedsiębiorczości”.

W spotkaniu, podczas którego dyskutowano na temat możliwości rozwoju przedsiębiorstw, wzięli udział przedstawiciele suwalskich przedsiębiorców z branż spożywczej, budowlanej, informatycznej, elektrycznej usługowej a także przedstawiciele spółdzielni socjalnych.  Podczas seminarium rozmawiano o nowym okresie finansowania na lata 2014-2020 i związanymi z tym możliwościami rozwoju firm i przedsiębiorstw społecznych. W spotkaniu wzięła udział  przedstawicielka Powiatowego Urzędu Pracy w Suwałkach – Pani Małgorzata Ferenc, która przedstawiła aktualną ofertę Urzędu skierowaną do przedsiębiorców, jak również plany na przyszłość. Omówione zostały także mechanizmy zwrotne – pożyczki, które są jednym z kluczowych źródłem finansowania rozwoju firm. Uczestnicy spotkania zapoznali się z ofertą instrumentów inżynierii finansowej prowadzonych przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości: Funduszu Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Podlaskiego Funduszu Przedsiębiorczości.

O NAS

Celem Ośrodka Transferu Wiedzy i Innowacji jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą na własny rozrachunek. Znajdziecie tutaj Państwo w jednym miejscu ofertę naszego Ośrodka w zakresie instrumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

Znajdź nas pod adresem

ul. Tadeusza Kościuszki 62,
16-400 Suwałki
woj. podlaskie, Polska

Lub zadzwoń

Telefon: 0048 87 565 13 86