LICZNIK ODWIEDZIN

Liczba wejść na stronę 13720

W miesiącu czerwcu odbył się kolejny cykl seminariów informacyjnych dla przedsiębiorców i osób zainteresowanych rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej. Szkolenia zorganizowaliśmy w ramach naszego autorskiego programu "Akademia Przedsiębiorczości".

Konsultanci Ośrodka Transferu Wiedzy i Innowacji odwiedzili Augustów, Grajewo, Łomżę, Sejny, Siemiatycze, Wysokie Mazowieckie oraz Zambrów na terenie naszego województwa oraz Ełk, Giżycko, Olecko i Pisz na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. W spotkaniach, podczas których dyskutowano na temat dostępnych źródeł finansowania przedsiębiorstw wzięło udział ponad 100 przedstawicieli firm usługowych, handlowych i produkcyjnych, osoby  zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą oraz reprezentanci przedsiębiorstw społecznych działających w obszarze ekonomii społecznej. Omówione zostały zwrotne mechanizmy finansowe – pożyczki, które są jednym z kluczowych źródeł finansowania rozwoju firm. Uczestnicy seminariów mogli zapoznać się ze szczegółową ofertą Funduszu Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Podlaskiego Funduszu Przedsiębiorczości. Podczas spotkań eksperci Ośrodka zaprezentowali również perspektywy i szanse dla przedsiębiorców związane z nowym okresem finansowania na lata 2014-2020. Spotkania odbyły się w ramach współpracy z Powiatowymi Urzędami Pracy oraz lokalnymi instytucjami otoczenia biznesu - serdecznie dziękujemy za partnerskie zaangażowanie na rzecz rozwoju przedsiębiorczości!

 

O NAS

Celem Ośrodka Transferu Wiedzy i Innowacji jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą na własny rozrachunek. Znajdziecie tutaj Państwo w jednym miejscu ofertę naszego Ośrodka w zakresie instrumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

Znajdź nas pod adresem

ul. Tadeusza Kościuszki 62,
16-400 Suwałki
woj. podlaskie, Polska

Lub zadzwoń

Telefon: 0048 87 565 13 86